Contact Topanel: Panouri Termoizolante Romania, Ungaria, Moldova, Serbia, Bulgaria

Contact

Sediul central București:

Str. Nicolae Caramfil, nr. 85A, etaj 2,

Sector 1, București

Tel/Fax: 021 / 323.31.96

M: 0372 788 214

office@topanel.ro

Unitate de producție:

Râmnicu Vâlcea: Str. Uzinei, Nr. 63

Tel: 0250 / 773.377

Fax: 0250 / 773.030

office.valcea@topanel.ro

Reprezentanțe

Reprezentanțe TOPANEL Tiberiu Farks : 0722.752.487/topanelmures@topanel.ro Alexandru Carp : 0786.161.488/topanelneamt@topanel.ro 0727.323.815/topaneliasi@topanel.ro Eugen Pardosan :  0727.323.815/topaneliasi@topanel.ro  Victor Serban : 0729.199.918/topanelconstanta@topanel.ro Florin Mocanu : 0730.166.313/topanelbrasov@topanel.ro Sergiu Avornicita : +373.606.92.277/topanelmoldova@topanel.ro Asen Milchev : +359.877.537.081/topanelbulgaria@topanel.ro Evgeni Banchev : 0786.366.699/evgeni.banchev@topanel.ro Stoyan Georgiev : +359.876.828.020/topanelbulgaria@topanel.ro Alexandru Gaina : 0725.492.627/topaneltimisoara@topanel.ro Chovan Jozef : 0786.366.698/topanelhungary@topanel.ro Lazarov Dragan : 0728.284.529/topanelserbia@topanel.ro Gabi Voicu : 0727.346.761/gabi.voicu@topanel.ro - Marius Soreata : 0733.555.362/marius.soreata@topanel.ro
							- George Smeu : 0726.111.721/george.smeu@topanel.ro
							- Razvan Boldis : 0733.104.818/razvan.boldis@topanel.ro Razvan Boldis : 0733.104.818/razvan.boldis@topanel.ro Cosmin Manaila : 0729.896.014/cosmin.manaila@topanel.ro Laurentiu Soare : 0731.510.916/vanzarivalcea@topanel.ro Cristi Mateescu : 0727.735.390/topanelcraiova@topanel.ro Dorin Pomana : 0731.510.916/vanzarivalcea@topanel.ro Eugen Pardosan : 0731.510.915/topanelfocsani@topanel.ro Mihai Sangeorzan : 0721.222.341/topanelbaiamare@topanel.ro Florin Ilcas : 0799.102.494/topanelcluj@topanel.ro Marius Soreata : 0733.555.362/marius.soreata@topanel.ro

 

 

București/Ilfov
Tel: 021 323 31 96
E-mail: office@topanel.ro
Râmnicu Vâlcea
Tel: 0731 510 916
E-mail: vanzarivalcea@topanel.ro
Giurgiu
Tel: 0733 104 818
E-mail: razvan.boldis@topanel.ro
Pitești
Tel: 0722 377 169
E-mail: topanelpitesti@topanel.ro
Craiova
Tel: 0727 735 390
E-mail: topanelcraiova@topanel.ro
Brașov
Tel: 0730 166 313
E-mail: topanelbrasov@topanel.ro
Timișoara
Tel: 0725 492 627
E-mail: topaneltimisoara@topanel.ro
Cluj-Napoca
Tel: 0799 102 494
E-mail: topanelcluj@topanel.ro
Baia Mare
Tel: 0721 222 341
E-mail: topanelbaiamare@topanel.ro
Piatra Neamț
Tel: 0786 161 488
E-mail: topanelneamt@topanel.ro
Iași
Tel: 0727 323 815
E-mail: topaneliasi@topanel.ro
Focșani
Tel: 0731 510 915
E-mail: topanelfocsani@topanel.ro
Constanța
Tel: 0729 199 918
E-mail: topanelconstanta@topanel.ro
Buzău
Tel: 0729 896 014
E-mail: topanelfocsani@topanel.ro
Republica Moldova
Tel: +373 606 92 277
E-mail: topanelmoldova@topanel.ro